Radi by ste chceli krb alebo iný alternatívny zdroj tepla?

Vitajte a poďte ďalej.

Hlavnou činnosťou firmy je realizácia stavieb (krbov, pecí, krbových kachlí, sporákov, ale i komínov) „na kľúč“. Našou snahou je robiť diela originálne, funkčné, estetické s využívaním najnovších poznatkov tak, aby to smerovalo k vašej spokojnosti.

Neustály odborný rast, sledovanie nových trendov a technológií, používanie kvalitných produktov a mnoho zrealizovaných funkčných diel dáva záruku, že môžete pocítiť tú najlepšiu vlastnosť, akú oheň má – príjemné teplo.

Záhradný krb záhradná architektúrareferencia

Kachliarstvu sa odborne venujem od roku 2001. Začínal som ako navrhovateľ diel a technik predaja produktov v odbornej kachliarskej firme. Neskoršie, otesávaný odbornými skúsenosťami z „iných“ i vlastných zrealizovaných stavieb ma remeslo kachliar zaujalo až natoľko, že v roku 2007 som si založil remeselnícku živnosť.

Pred tým, než som sa k tomuto remeslu dostal, venoval som sa zakladaniu a ošetrovaniu trávnikov, čo ma viedlo k vyšším odbornostiam a poznatkom zo záhradnej a krajinnej architektúry.

Spájam tak všetky tri živly „oheň, vodu, vzduch“ a podriaďujem ich, aby nám dobre slúžili. Menovateľom všetkých týchto činností je tvorivosť – nápaditosť, na ktorej sa môžete aj vy podieľať.

Certifikáty zaručujúce odbornosť

  • certifikat-pavol-olsa-j-r-inspirecertifikat-pavol-olsa-j-r-inspire
  • certifikat-pavol-olsa-romotopcertifikat-pavol-olsa-romotop
  • certifikat-pavol-olsa-timpexcertifikat-pavol-olsa-timpex
  • pavol-olsa-vyucny-listpavol-olsa-vyucny-list

Simple Image Gallery Extended